crowne-plaza-facebook

RESTAURANTLAR & BAR LOUNGE

Beklentilerinizin çok ötesinde lezzetlerle tanışmanız için sizleri, deneyimli mutfak ekibimizin hazırladığı menülerimizi denemeniz için Crowne Plaza İstanbul Florya’da ağırlamak isteriz.

Rezervasyon için 0212 463 0 500

 

Arigato Sushi Bar
Yer : Lobi Katı
Servis Saatleri : 12:00 – 15:00 ve 18:00 – 21:00

Arigato Sushi Bar, Japon mutfağının vazgeçilmezi, birbirinden farklı ve rengarenk sushi lezzetlerini tatmanız için sizleri bekliyor.

la brise restaurant

la brise restaurant

La Brise A’la Carte Restaurant
Yer : Lobi Katı
Servis Saatleri : 08:00 – 23:30

La Brise Restaurant’ın gün boyu sizler için sunduğu farklı yemek ve içecek seçenekleri ile Akdeniz mutfağının farklı lezzetlerini tadacak, Marmara Denizi’nin eşsiz manzarasına karşı içeceğinizi yudumlarken rahatladığınızı hissedeceksiniz.

Sadece La Brise’de yeme şansınız olan şefin tavsiyesi lezzetler, damağınızda beklentilerinizin çok ötesinde tatlar bırakacak.

La Brise Bar & Lounge
Yer : Lobi Katı
Servis Saatleri : 08:00 – 02:00

La Brise Bar, deniz manzarasına hakim lobide, sade, şık ve konforlu dekorasyonu, zengin alkollü, alkolsüz içecek menüsü ve ikramları ile sizlere harika bir ambiyansta eşsiz lezzetler sunuyor. Gün batımına karşı bir taraftan içeceğinizi yudumlarken diğer taraftan da keyfini çıkaracağınız ortamda günün yorgunluğunu üzerinizden attığınızı hissedeceksiniz.

Tahminlerinizin çok ötesinde bir keyif alacaksınız…

la brise bar

La Brise Bar & Lounge

salamina restaurant

salamina restaurant
Salamina Restaurant
Yer : 1. Kat
Servis Saatleri
Haftaiçi : 06:00-10:30
Haftasonu : 06:00-11:00

Konaklayan misafirler, güne saat 06:00-10:30 arasında zengin kahvaltı büfesi ile başlıyor. Açık büfenin yanı sıra a’la carte menüsü de bulunan Salamina’da kapalı, yarı açık ve açık servis alanları bulunuyor.

Salamina Restaurant, kahvaltının dışında grup ve organizasyon yemeklerine de ev sahipliği yapıyor. Açık büfe olarak sunulan öğle ve akşam yemeklerinde Türk, Osmanlı ve Dünya mutfaklarından oluşan zengin lezzetler ikram ediliyor.

Salamina’da sadelik, şıklık, rahatlık ve detaylar göze çarpıyor.

Orca Havuz Bar
Yer : Açık Havuz Başı
Servis Saatleri : 08:00 – 20:00

Lezzetli ve zengin menüsü ile misafirlerine hizmet veren Orca Havuz Bar’da yiyecek ve içecekler güneşlenme alanına servis edilmesinin yanı sıra bar etrafında bulunan oturma gruplarında da ikram ediliyor.

İştah açıcı aperatifler ve yazın sıcağında sizleri serinletecek içeceklerle havuz keyfinize diyecek olamaz.

havuz1

orca havuz bar