RESTAURANTLAR & BAR LOUNGE

Deneyimli mutfak ekibimizin hazırladığı, beklentilerinizin çok ötesinde lezzetlerle tanışmanız için sizleri Crowne Plaza İstanbul Florya’ya bekliyoruz

Rezervasyon için 0212 463 0 500

 

Arigato Sushi Bar
Yer : Lobi Katı
Servis Saatleri : 12:00 – 15:00 ve 18:00 – 21:00

Arigato Sushi Bar, Japon mutfağının vazgeçilmezi, birbirinden farklı ve rengarenk sushi lezzetlerini tatmanız için sizleri bekliyor.

Atrox Lounge
Yer : Lobi Katı ve Teras
Servis Saatleri : 08.00 – 02.00

 

Atrox Lounge, deniz manzarasına hakim lobi ve terasta, sade, şık ve konforlu dekorasyonu, zengin alkollü, alkolsüz içecek menüsü ve ikramları ile sizlere harika bir ambiyansta eşsiz lezzetler sunuyor. Atrox Lounge’ta güne serpme kahvaltı ile başlayarak, gün boyu sizler için sunduğu farklı yemek ve içecek seçenekleri ile Dünya mutfağından gurme lezzetleri tadarken Marmara Denizi’nin eşsiz manzarasına karşı içeceğinizi yudumlayarak rahatladığınızı hissedeceksiniz. Sadece Atrox’ta yeme şansınız olan şefin tavsiyesi lezzetler, damağınızda beklentilerinizin çok ötesinde tatlar bırakacak.

la brise restaurant
 
la brise bar

La Brise Bar & Lounge

salamina restaurant

salamina restaurant
Salamina Restaurant
Yer : 1. Kat
Servis Saatleri
Haftaiçi : 06:00-10:30
Haftasonu : 06:00-11:00

Konaklayan misafirler, güne haftaiçi 06:00-10.30, hafta sonu 06:00-11.00saatleri arasında zengin kahvaltı büfesi ile başlıyor. Salamina Restaurant’ta kapalı, yarı açık ve açık servis alanları bulunuyor.

Salamina Restaurant, kahvaltının dışında grup ve organizasyon yemeklerine de ev sahipliği yapıyor. Açık büfe ya da set menü olarak sunulan öğle ve akşam yemeklerinde Türk, Osmanlı ve Dünya mutfaklarından oluşan zengin lezzetler ikram ediliyor.

Salamina’da sadelik, şıklık, rahatlık ve detaylar göze çarpıyor.

Orca Havuz Bar
Yer : Açık Havuz Başı
Servis Saatleri : 08:00 – 20:00

Lezzetli ve zengin menüsü ile misafirlerine hizmet veren Orca Havuz Bar’da yiyecek ve içecekler güneşlenme alanına servis edilmesinin yanı sıra bar etrafında bulunan oturma gruplarında da ikram ediliyor.

İştah açıcı aperatifler ve yazın sıcağında sizleri serinletecek içeceklerle havuz keyfinize diyecek olamaz.

*Orca Havuz Bar Haziran-Eylül ayları arasında hizmet vermektedir.

havuz1

orca havuz bar